Dom Gościnny Damar

Dom Gościnny

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 15 pokoi. Wygodne, jasne i zadbane pokoje. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony lub tarasy.

Plaża

Dom położony jest zaledwie 500 metrów od plaży w Pobierowie, ale w zacisznym miejscu przy sosnowym lesie.

Wypoczynek

Na terenie posesji znajduje się altana ogrodowa z grillem, miejsce dla zabaw dzieci, dostęp do internetu bezprzewodowego, parking.

Zapraszamy przez cały rok

O NAS

Jesteśmy rodziną, która od lat przyjmuje w swoim domu gości z uśmiechem i stara się zapewnić każdemu odwiedzającemu jak najlepszy wypoczynek podczas urlopu. Nasz dom, wypełniony dziecięcym śmiechem, jest otwarty przez cały rok dla wszystkich gości, którzy w rodzinnym cieple chcą spędzać nad morzem wakacje, święta czy witać Nowy Rok. Z radością zorganizujemy niezapomniane urodziny i inne okolicznościowe wydarzenia Waszego życia. Wasze powroty do naszego domu są dla nas prawdziwą radością. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pięknej, piaskowej plaży Pobierowa oraz położonego w zacisznym miejscu, przy sosnowym lesie, Gościnnego Domu Damar.

Pokoje 2-osobowe

Jasne pokoje dwuosobowe z łazienką i balkonem lub tarasem o standardowym wyposażeniu. Zobacz więcej klikając na zdjęcie.

Zobacz 2-osobe pokoje

Pokoje 3-osobowe

Wygodne pokoje trzyosobowe z łazienką i balkonem, o standardowym wyposażeniu. Zobacz więcej klikając na zdjęcie.

Zobacz 3-osobe pokoje

Pokoje 4-osobowe

Przestronne pokoje czteroosobowe z balkonem lub tarasem, w tym dwa pokoje z aneksem kuchennym. Zobacz więcej klikając na zdjęcie.

Zobacz 4-osobe pokoje
Kontakt:

10 + 1 =

Dom Gościnny "Damar"